Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): "E=mickey 2, Einstein laughing", signerad Lars Åberg, 18/150, litografi, 48x37 cm
312630
2015-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här