Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "E=mickey 2, Einstein laughing", signerad Lars Åberg, 18/150, litografi, 48x37 cm

312630

2015-05-24