Målningar på plåt

Målningar på plåt
Målningar på plåt
Målningar på plåt
Målningar på plåt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 18/1900-tal, 1 par, Landskap med figurer, olja på plåt, ca 35x50 cm vardera, oramade

Skador, fläckar, hål

312633

2015-05-24