Helmut Maletzke mapp med akvareller

Klubbat för:

600 SEK

4 000 SEK

HELMUT MALETZKE (Tyskland, född 1920): (10), landskapsmotiv och blomsterstilleben, mapp med akvareller, signerade H. Maletzke, bladmått ca 50x72,5 cm

312638

2015-05-25