Kenneth Bergenblad Vilfåtölj

Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj
Kenneth Bergenblad Vilfåtölj

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENNETH BERGENBLAD, fåtölj, 1900-talets andra hälft, möjligen DUX, kromad benställning, ljus skinnklädsel, längd ca 155 cm

Klädsel med slitage o fläckar

312639

2015-05-24