Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, betsad björk, beslag i mässing, höjd 74, 69x129 cm
Slitage, fläckar
312640
2015-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här