Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, bemålad, rokokostil, inredning med lådor, höjd 101, 87x45 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare bemålad, senare beslag, enstaka utskador
312647
2015-05-26