Snedklaffsekretär rokokostil

Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, bemålad, rokokostil, inredning med lådor, höjd 101, 87x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare bemålad, senare beslag, enstaka utskador

312647

2015-05-26