Kakelbord rokokostil

Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil
Kakelbord rokokostil

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

BRICKBORD /SIDOBORD, 1930/40-tal, rokokostil, s k. kakelbord, profilerad sargkant, skiva med kakelplattor med dekor av blomster i underglasyrblått, utsvängda ben, höjd ca 59, 51x81 cm

Obetydligt slitage

312648

2015-05-24