Kakelbord rokokostil
Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
BRICKBORD /SIDOBORD, 1930/40-tal, rokokostil, s k. kakelbord, profilerad sargkant, skiva med kakelplattor med dekor av blomster i underglasyrblått, utsvängda ben, höjd ca 59, 51x81 cm
Obetydligt slitage
312648
2015-05-24