Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): Krogscen, signerad Peter Dahl, 48/375, färglitografi, 67x85 cm
312654
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här