Lineol
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOLDATER, elastolin och lineol figurer, 1930-40-tal, 13 st, bestående av: 2 paddlande, granatkastare, 2 till häst, 2 st bärande kulspruta, dessutom medföljer, flotte, lastbil med luftvärnskanon
Diverse skador
312683
2015-05-27