Lineol

Lineol
Lineol
Lineol
Lineol
Lineol
Lineol
Lineol
Lineol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOLDATER, elastolin och lineol figurer, 1930-40-tal, 13 st, bestående av: 2 paddlande, granatkastare, 2 till häst, 2 st bärande kulspruta, dessutom medföljer, flotte, lastbil med luftvärnskanon

Diverse skador

312683

2015-05-27