Bord / skrivbord rokokostil

Bord / skrivbord rokokostil
Bord / skrivbord rokokostil
Bord / skrivbord rokokostil
Bord / skrivbord rokokostil
Bord / skrivbord rokokostil
Bord / skrivbord rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD / SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, konturerad skiva, faner i bl a valnötsrot, höjd ca 72, 84x48 cm

Fanerskador

312686

2015-05-24