Blombord jugend

Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, jugend, vit bemålat, höjd ca 90, 85x32 cm

Smärre slitage, senare bemålning, insats saknas

312689

2015-05-24