Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS/ VINKYLARE, 1930-tal, art deco, GAB, nysilver, handtag i trä, höjd ca 22, längd ca 32 cm
Smärre slitage
312700
2015-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här