Klocka 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLOCKA, brons, kläpp i järn, senare montage/stativ, höjd ca 35, längd ca 35 cm

Slitage, färgfläckar

312704

2015-05-24