Soffbord med läderdetaljer

Soffbord med läderdetaljer
Soffbord med läderdetaljer
Soffbord med läderdetaljer
Soffbord med läderdetaljer
Soffbord med läderdetaljer
Soffbord med läderdetaljer

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, med klaffar, 1900-tal, mahognyfanér med skiva i läder, på hjultrissor i form av tassar, höjd ca 52, 95x50, total längd ca 130 cm

En lös fot, slitage

312706

2015-05-26