Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, med klaffar, 1900-tal, mahognyfanér med skiva i läder, på hjultrissor i form av tassar, höjd ca 52, 95x50, total längd ca 130 cm
En lös fot, slitage
312706
2015-05-26