Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2), Figurkompositioner, varav 1 signerad Gott nytt år, Bengt Lindström i trycket, samt numrerad 209/500, färglitografier, ca 28x21 resp 46x35 cm

312716

2015-05-26