Vas jugend

Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLES KORSCHANN (1872-1943), vas, 1900-talets början, jugend, förgylld brons, dekor av kvinna samt blomster, signerad Korschann Paris, höjd ca 16,5 cm

Ytskador

312724

2015-05-26