Skräddarbord 17/1800-tal

Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal
Skräddarbord 17/1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRÄDDARBORD, 17/1800-tal, furu, underdel med 2 lådor, en långsida fällbar, höjd 82, 171 x 83 (66) cm
Proveniens: Vamlingbo socken, Gotland

312726

2015-05-26