Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLHEINZ SAUER (Tyskland/Sverige, född 1943): Kompoistion, signerad och daterad K. Sauer 2001, blandteknik, ca 34x34 cm
Med dedikation a tergo
312736
2015-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här