Alvar Hård oljemålning

Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR HÅRD (1918-2011), den stora fisken, olja på duk, signerad Alvar Hård, 50 x 70 cm

312737

2015-05-26