Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (5) Porträtt av Evert Taube med luta, signerad Astri Bergman Taube -75, numrerade, 250 ex, litografier, bladmått 39x30 cm, oramade
312739
2015-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här