Astri Bergman-Taube

Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (5) Porträtt av Evert Taube med luta, signerad Astri Bergman Taube -75, numrerade, 250 ex, litografier, bladmått 39x30 cm, oramade

312739

2015-05-26