Alvar Hård oljemålning

Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR HÅRD (1918-2011), "Sådan herre, sådan hund", olja på duk, signerad Alvar Hård, 70 x 50 cm

312740

2015-05-26