Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BROR MARKLUND (1907-1977): "Gestalt i storm", mapp, innehållandes 6 st litografier, signerade, provtryck, bladmått 55x45 resp 45x55 cm
312754
2015-05-26