Bror Marklund

Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BROR MARKLUND (1907-1977): "Gestalt i storm", mapp, innehållandes 6 st litografier, signerade, provtryck, bladmått 55x45 resp 45x55 cm

312754

2015-05-26