Gustaf Fredriksson akvarell och gouache

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-1982): Fartygsporträtt av tremastade "Aracan", Väddö, Kapt. P. Mattson, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 29x39 cm

312762

2015-05-26