Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Storm, signerad och daterad Einar Palme 1948, olja på pannå, 21,5x46 cm

312768

2015-05-26