Mats Åkerman oljemålning

Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): La Rivaross Capitale, monogramsignerad, signerad och daterad a tergo Mats Åkerman 2008, olja på duk, ca 100 x 100 cm

312775

2015-05-26