Vincent Stoltenberg LERCHE

Vincent Stoltenberg LERCHE
Vincent Stoltenberg LERCHE
Vincent Stoltenberg LERCHE
Vincent Stoltenberg LERCHE

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

VINCENT STOLTENBERG LERCHE (Norge, 1837-1892), "Ruinen av Hammars domkyrka", signerad V St.Lerche 1889 (?), akvarell, 29x21 cm

Zustandsbeschreibung

312783

2015-05-26