Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
VINCENT STOLTENBERG LERCHE (Norge, 1837-1892), "Ruinen av Hammars domkyrka", signerad V St.Lerche 1889 (?), akvarell, 29x21 cm
Zustandsbeschreibung
312783
2015-05-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner