Wilhelm Wik
2015-05-26
312788
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WILHELM WIK (1897-1987): "Porträtt av John Pålsson" (glasmålare i USA), signerad och daterad Wik 1934, olja på duk uppfodrad på pannå, 91x64 cm
Ytrispa