Wilhelm Wik

Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): "Porträtt av Nils Hainer", signerad Wik, 1930, olja på duk uppfodrad på pannå, 91x64 cm

312789

2015-05-26