Skåp Louis XV-stil
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ / SKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, 2 lådor samt skåpsluckor, beslag i mässing, höjd ca 73, 74x40 cm
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, fanerskador, sprickor
312818
2015-05-27