Skåp Louis XV-stil

Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ / SKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, 2 lådor samt skåpsluckor, beslag i mässing, höjd ca 73, 74x40 cm

Zustandsbeschreibung

Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, fanerskador, sprickor

312818

2015-05-27