Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Utsikt mot gata med flanörer, signerad Jolin, 127/360, färglitografi, ca 48x58 cm
Något gulnad
312832
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här