Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Utsikt mot gata med flanörer, signerad Jolin, 127/360, färglitografi, ca 48x58 cm

Något gulnad

312832

2015-05-27