Bord 1 par design Marc Berthier
2015-05-27
312838
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARC BERTHIER, bord, 1 par, "Jolly", Magis, Italien, 1990-tal, skiva i körsbär och benställning i aluminium, höjd 62, diameter 50 cm, märkta undertill Jolly, design Marc Berthier, Magis, made in Italy
Bruksslitage