Bord 1 par design Marc Berthier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARC BERTHIER, bord, 1 par, "Jolly", Magis, Italien, 1990-tal, skiva i körsbär och benställning i aluminium, höjd 62, diameter 50 cm, märkta undertill Jolly, design Marc Berthier, Magis, made in Italy

Bruksslitage

312838

2015-05-27