Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, höjd ca 9, diameter 20 cm
Två sprickor, glasyrnagg
312839
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här