Mårten Andersson färglitografier
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Hälsingegårdar, trädgårdsmotiv exteriör med träkubbar, signerade och numrerade Mårten A, färglitografier, bladmått ca 47 x 36,5 resp 45,5 x 61 cm, oramade
Den stora litografin med dedikation, hanteringsveck, fläckar
312844
2015-05-27