Mårten Andersson färglitografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Hälsingegårdar, trädgårdsmotiv exteriör med träkubbar, signerade och numrerade Mårten A, färglitografier, bladmått ca 47 x 36,5 resp 45,5 x 61 cm, oramade

Den stora litografin med dedikation, hanteringsveck, fläckar

312844

2015-05-27