Bokskåp England

Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BOKSKÅP, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i idegran, höjd ca 180, 55x34 cm

Zustandsbeschreibung

Nycklar finns att av hämta vid Utlämningen, smärre fanérskador

312846

2015-05-27