Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BOKSKÅP, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i idegran, höjd ca 180, 55x34 cm
Zustandsbeschreibung
Nycklar finns att av hämta vid Utlämningen, smärre fanérskador
312846
2015-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner