Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Vintermotiv, olja på pannå, signerad och daterad altzar -22, ca 55x72 cm
Reva
312852
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här