Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
G. THORSBÄCK (1800-tal): Bataljscen, olja på pannå, signerad och daterad G. Thorsbäck 1893, ca 36x48 cm
Enstaka färgbortfall, ställvis renoverad
312853
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här