Golvlampa med skärm Stensöta

Golvlampa med skärm Stensöta
Golvlampa med skärm Stensöta
Golvlampa med skärm Stensöta
Golvlampa med skärm Stensöta
Golvlampa med skärm Stensöta
Golvlampa med skärm Stensöta

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i betsad lackerad björk, skärm i Josef Franktyget "Stensöta", totalhöjd ca 165 cm

Slitage, ej tillhörande skärm, ytskador

312861

2015-05-27