Åke Ericson c-print
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ÅKE ERICSON (född 1962), "Early morning in North Korea"- Pyongyang, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5 ex, c-print, ca 33x49 cm. rammått 59x70,
Total upplaga 1/5 +1AP
VANDRINGSUTSTÄLLNING: Bildens Hus i Sundsvall, Galleri Kontrast i Stockholm, Arbetets Museum i Norrköping
Zustandsbeschreibung
312867
2015-05-26