Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
GUNILLA MANN (född 1947): "Nils Holgersson", signerad Gunilla Mann, H. C., färglitografi, bladmått ca 58x64 cm, oramad
Reva i markinalen, oramad
312871
2015-05-26