Gunilla Mann litografier
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNILLA MANN (född 1947): (4), "Auktion", "Brudpar i Gamla Stan", "Det glada Göteborg", "Örebro, Wadköping i våra hjärtan", signerade Gunilla Mann, H. C., färglitografier, bladmått bl.a. ca 32x43, ca 45x32 cm, oramade
oramade
312876
2015-05-26