Gunilla Mann litografier

Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): (4), "Auktion", "Brudpar i Gamla Stan", "Det glada Göteborg", "Örebro, Wadköping i våra hjärtan", signerade Gunilla Mann, H. C., färglitografier, bladmått bl.a. ca 32x43, ca 45x32 cm, oramade

oramade

312876

2015-05-26