Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN LIDBERG (född 1944): Över bron, signerad Sven Lidberg, EA, färglitografi, bladmått ca 51x41 cm, oramad
oramad
312880
2015-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här