Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944): Över bron, signerad Sven Lidberg, EA, färglitografi, bladmått ca 51x41 cm, oramad

oramad

312882

2015-06-01