Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK LEOO VERDE (1904-1976): "Citroner", signerad Leoo-V 1943, olja på pannå, 18,5x24,5 cm, häfte medföljer
Ytmärken
312894
2015-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här