Leoo Verde Citroner

Leoo Verde Citroner
Leoo Verde Citroner
Leoo Verde Citroner
Leoo Verde Citroner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK LEOO VERDE (1904-1976): "Citroner", signerad Leoo-V 1943, olja på pannå, 18,5x24,5 cm, häfte medföljer

Ytmärken

312894

2015-05-26