Fickur 5 st

Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 5 st, silver, 1800-tal, delvis emaljerade urtavlor, bl a Norton, Mendham, diameter 53-63 mm

Omfattande skador och slitage, saknar delar

312905

2015-05-26